اسلایدر

درباره کلینیک تخصصی ارتودنسی دکتر فروغی

دکتر سعید فروغی در سال ۱۳۶۴ در شهر تبریز متولد شدند و در سال ۱۳۸۲ تحصیلات دندانپزشکی عمومی را در دانشگاهعلوم پزشکی تهران آغاز و در سال ۱۳۸۸ با معدل ممتاز و کسب رتبه اول و برتر از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند. سپس برای تحصیل در رشته تخصصی ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی تبریز پذیرفته شده و در سال ۱۳۹۲ با بورد تخصصی ارتودنسی فارغ التحصیل شدند .

از سال ۱۳۹۲ شروع به طبابت در شهر تبریز نمودند. و با ارائه بهترین و جامع ترین خدمات ارتودنسی به یکی برجسته ترین متخصصان ارتودنسی شهر تبریز بدل شدند.

همچنین از سال ۱۳۹۲ با شروع فعالیتهای علمی و آموزشی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز شدند و با سمت استادیاری به تدریس مشغول شدند. و به تربیت متخصصان ارتودنسی پرداختند.

کلینیک ارتودنسی دکتر سعید فروغی در حال حاضر یکی از مجهزترین کلینیک های کشور می باشد. این کلینیک با ارائه خدمات مربوط به ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی نامرئی ، اصلاح لبخند و بهبود وضعیت دندان ها، آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد.

بیشتر از یک لبخند زیبا

در مرکز ارتودنسی ما، به شما خدمات ارتقایی ارتودنسی ارائه می‌دهیم تا تجربه درمانی شما نه تنها موثر بلکه به‌یادماندنی باشد. 

با خدمات ارتقایی ارتودنسی ما، لبخندی زیبا و سالم در کمترین زمان ممکن خواهید داشت. از براکت‌های شفاف و نامرئی گرفته تا الاینرها و نگین‌های براکت سفارشی، ما طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها را برای کمک به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان ارائه می‌دهیم. همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد پیشنهاد ویژه ما برای بیماران جدید مطلع شوید!

لبخندی زیبا و با اعتماد به نفس داشته باشید که شایسته آن هستید! از خدمات ارتقایی ارتودنسی ما استفاده کنید و تفاوت را تجربه کنید. همین امروز از وب سایت ما دیدن کنید یا با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تیم اردتونسی دکتر فروغی

ما در کلینیک متعهد به ارائه موارد زیر هستیم

ما در کلینیک به موارد زیر اهمیت ویژه ای می دهیم

ضایت شما از خدمات ما، اولویت اصلی ما است. ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا بهترین تجربه ی درمانی را برای شما رقم بزنیم.

ما از بهترین مواد و تجهیزات در درمان های خود استفاده می کنیم و متعهد به ارائه ی خدمات با کیفیت بالا به شما هستیم.

ما در مورد وضعیت دندان های شما و گزینه های درمانی تان با شما صادق خواهیم بود.

ما به دنبال ارائه ی خدمات با قیمتی منصفانه و متناسب با شرایط شما هستیم.

راه های ارتباطی با دکتر فروغی